Mario ve Sonic Türkiye
Sitemize üye olursanız çok mutlu oluruz.Sitede paylaştığımız Link'lerin hiçbiri saklı değildir.Ancak Forumun Tüm Fonksiyonlarını Kullanmak için Lütfen üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Mario ve Sonic Türkiye
Sitemize üye olursanız çok mutlu oluruz.Sitede paylaştığımız Link'lerin hiçbiri saklı değildir.Ancak Forumun Tüm Fonksiyonlarını Kullanmak için Lütfen üye olunuz.
Mario ve Sonic Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crack Ve Serial Arama Programı İndir download

3 posters

Crack Ve Serial Arama Programı İndir download Empty Crack Ve Serial Arama Programı İndir download

Mesaj tarafından sonicsonic3 C.tesi Şub. 12, 2011 8:14 am

Craagle bir crack ve serial arama programıdır.

Craagle, bir serial ve crack arama yazılımıdır. Hemen hemen bütün serial sitelerinde kolayca arama yapabilmektedir. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde sonuç vermeyen siteleri kaldırabilme özelliği, son sürümde eklenmiştir. Programın tercih edilme sebebi crack arama sitelerindeki can sıkıcı popupların olmaması, virüslerin bulaşmaması ve hedefe ulaşma kolaylığının olmasıdır.

14 crack ve 16 serial sitesini arama sırasında gözden geçirir. Ayrıca www.unicef.org ve www.savethechildren.org gibi uluslararası yardım sağlayan sitelerin reklamını yapıyor. Craagle’ın felsefesi, yazılım lisansına ödenecek paranın yardım amaçlı kullanılması yönünde.

İçinde zararlı dosyalar bulunabileceği için programı güvenilir sitelerden indirmeniz iyi olacaktır. 1.7 sürümü virüs içermez ama bir üst sürümü adware içerir.

http://rapidshare.com/files/116589267/Craagle_2.0_Beta_Tuerk_e_Viruessuez.zip

Zip Şifresi : www.ahmetturan.org

Not: Alıntıdır

Bu programı ben kullanıyorum. Virüs programınız belki virüs bulabilir, eğer bulursa sadece kapatın. İçinde zararlı birşey yok.
sonicsonic3
sonicsonic3
Yeni Fan
Yeni Fan

kişisel Sayfa
Kişisel mesaj: Kişiselse neden yazıyım ki? :D

http://www.enok.yetkin-forum.com

Crack Ve Serial Arama Programı İndir download Empty Geri: Crack Ve Serial Arama Programı İndir download

Mesaj tarafından Alien C.tesi Şub. 12, 2011 8:41 am

Crack Ve Serial Arama Programı İndir download 42186 baya iyiymiş .güzel paylaşım saol ::
Alien
Alien
İyi Fan
İyi Fan

kişisel Sayfa
Kişisel mesaj: Dragonite Maximum..!

Crack Ve Serial Arama Programı İndir download Empty Geri: Crack Ve Serial Arama Programı İndir download

Mesaj tarafından foxbatu Paz Şub. 13, 2011 4:57 am

saol çok işe yaran bir program olucak benim için
foxbatu
foxbatu
Normal Fan
Normal Fan

kişisel Sayfa
Kişisel mesaj: İ love Sonic.İ love N3DS

- Similar topics