Mario ve Sonic Türkiye
Sitemize üye olursanız çok mutlu oluruz.Sitede paylaştığımız Link'lerin hiçbiri saklı değildir.Ancak Forumun Tüm Fonksiyonlarını Kullanmak için Lütfen üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Mario ve Sonic Türkiye
Sitemize üye olursanız çok mutlu oluruz.Sitede paylaştığımız Link'lerin hiçbiri saklı değildir.Ancak Forumun Tüm Fonksiyonlarını Kullanmak için Lütfen üye olunuz.
Mario ve Sonic Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benide Tanıyın Benide :)

Benide Tanıyın Benide :) Empty Benide Tanıyın Benide :)

Mesaj tarafından BlueBlur_Splasher_Pain_13 Cuma Şub. 04, 2011 10:11 am

Adım Sunguralp Soyadım Gül'Dür
13 Yaşımdayım 7.Sınıfa Gidiyorum.Uzun Süredir Sıkı Bir Sonic Fanıyım Ayrıca Mario Ve Sony,Nintendo Ve Sega Karakterlinin Çoğunu Da Severim.Animelerden Yu-Gi-Oh Un Hastasıyımdır.Ayrıca Galatasaraylıyım.Hatalarımı Affetmenizi Diler,Hepimize Kolay Gelsin Derim Smile

Arkadaş Durumlarım;

Soniczeki Abi, Lopard O'GORIKEZELLA Ve Ramco İsimli Üyelerimizle Çok İyi Anlaşırız,Benx10 Aşırı Dercede Mario Fanı Olsada İyi Geçiniriz,Diğer Arkdaşlarmızla da Kaynasıp,Anlaşacağımızı Umut Ediyorum.Bir De Site Dışında Olup Da Çok Sevdiğim Bir Arkadaşım Var.Nicki İse Genelde 'OZCRASH' Dır.

Favorilerim;
1.Favori Karakter=Jet
2.Favori Karakter=Sonic
3.Favori Karakter=Shadow

Fanlık Durumum=

1.SEGA--Sonic-- &65
2.Nintendo--Mario-- &25
3.Sony--Crash-Spyro-- &10

Ve Diğer Karakterler

Konsolda Favorim;

1.Microsoft--Xbox360--Kinect--
2.Sega--Dreamcast--Mega Drive--
3.Nintendo-Wii--Nintendo 64--

En Sevdiğim Müzikler;

Sonic Müziklerinin Neredeyse Hepsini Severim,Sonic Müzikleri Dışında Da Fazla Müzik Dinlemem,Tabi Bazı İstisnalar Var.

SEGA Ve Sonic Hakkında İse Olumlu Şeyler Düşünüyorum;

Mesela Sonic, 'Sonic And Sega All Star Racing' Oyunundan Sonra Yükselişe Gecti,SEGA da İse İşler Yoluna Girmeye Başladı.Sonic Colors İle Klasik Sonic Döngüsü Kırıldı,Ve Bu Sene Sonicin 20.Yaş Gününde Patlama Olacağını Düşünüyorum

Yapmak İstediğim Şeyler İse Şunlar;

-BlitzSonic Gibi Programlar İle Fan Oyunları Tasarlamaya Çalışıp,Programlama,Modelleme Öğreneceğim.

-Sonic oyunlarında Rekor Kırmaya,Sonic Oyunlarını Ve Diğer Oyunları Tanıtmaya Çalışacağım.Oyun İncelemeleri De Yapacağım.

-Sonic Videoları Ve Resimleri Yapacağım,Photoshop Öğreneceğim.

-Seslendirme Yapmaya Çalışacağım.

Bunların Hepsini Yapabilecek Kapasiteye Sahip Olduğumu Düşünüyorum.Küçümsemeden Beni Anlayışla Karşılamanızı Rica Ediyorum.

En son BlueBlur_Splasher_Pain_13 tarafından C.tesi Şub. 05, 2011 7:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
BlueBlur_Splasher_Pain_13
BlueBlur_Splasher_Pain_13
Süper Ötesi Fan
Süper Ötesi Fan

kişisel Sayfa
Kişisel mesaj: Hardcore Gamer

http://mariosonictr.yetkin-forum.com--www.trfighters.com----http

- Similar topics